Text Size

I miejsce Emilia Pietryka

III miejsce Anna Gatner

IV miejsce Maja Bożek

IV miejsce Sylwester Gałan

VI miejsce Sandra Kołatek

Ruszyła kolejna edycja Grand Prix Ligi Biegowej w Jastrzębiu- Zdroju. Łącznie reprezentacja szkoły weźmie udział w czterech punktowanych biegach( Hej Szkoło, Bieg Niepodległości, Papieski i Finałowy). Za nami pierwszy bieg „Hej Szkoło” tej wyjątkowej, sportowej imprezy. Mamy już pierwszy sukces. W swojej kategorii wiekowej I miejsce zajęła Emilia Pietryka. Gratulacje. Doskonale spisała się cała reprezentacja szkoły. Każdy ze startujących uczniów zajmował punktowane miejsca( od 1 pkt do 20 pkt). Jest to bardzo istotne, bowiem oprócz odrębnej klasyfikacji, jaka była prowadzona na Biegu Hej Szkoło, uczniowie zdobywali cenne punkty do klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej w rywalizacji Grand Prix Ligi Biegowej w sezonie 2017/18.

Gratulacje dla całej reprezentacji w składzie: Pietryka Julia ( 20 pkt), Bożek Maja ( 17 pkt), Kołatek Sandra( 15pkt), Sperka Paulina( 14 pkt), Gałan Sylwester ( 17pkt), Gasperski Bartosz( 14 pkt), Król Szymon( 13 pkt), Rączka Mikołaj( 12 pkt), Locher Nik( 9 pkt), Gatner Anna( 18 pkt), Swalska Zuzanna( 9pkt), Stanuch Konrad ( 1pkt),Szumiał Kasia(14pkt), Bożek Wiktoria(11 pkt), Holeksa Oliwia( 10 pkt), Pietryka Julia( 3 pkt), Marszałek Patryk( 10pkt).

Kolejny bieg z cyklu Młodzieżowej Ligi Biegowej odbędzie się tradycyjnie w listopadzie z okazji Dnia Niepodległości. Powodzenia.