Text Size

   Mimo, iż nazwa I Euroregionalne Mistrzostwa Nauczycieli w Biegu na Orientację sugeruje rywalizację pracowników oświaty, to tak naprawdę, w malowniczym, pociętym głębokimi jarami lesie otaczającym Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego w Jastrzębiu-Zdroju rywalizowali nie tylko nauczyciele, ale również młodzież szkolna. Uczniowie i nauczyciele z Jastrzębia- Zdroju, Gliwic, Studzionki, Zdzieszowic, Mikołowa, Gogołowa, Rybnika a także Ostrawy w miłej i sportowej atmosferze walczyli o najlepsze miejsca. Po raz kolejny nasza reprezentacja w biegu na orientację spisała się znakomicie.

   Nie do pokonania jest nasz uczeń klasy szóstej Patryk Marszałek. Zwyciężył w kategorii M-12. Tuż za podium znaleźli się nasi kolejni zawodnicy : IV miejsce Mateusz Króliczek, VI miejsce Bartosz Sarna. W kategorii dziewcząt K-12: IV miejsce Katarzyna Szumiał, V miejsce Julia Pietryka. Gratulacje. Miło nam również poinformować, że p. Beata Cisek w kategorii nauczycielskiej zajęła II miejsce. Gratulacje.