Text Size

XXIII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej

   XXIII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii św. Marka : "Ty jesteś mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie" Mk 1, 11

Do etapu rejonowego zakwalifikowały się: Wiktoria Dymanowska kl VII a, Wernika Gojowy kl VIIa i Dominika Łukasik kl VIIa.Gratulujemy.

Mikołaj w kinie

W tym roku do naszej szkoły święty Mikołaj przybył z nietypowym prezentem - zamiast słodyczy zafundował wszystkim uczniom wyjazd do kina Centrum na film „Coco”. To amerykański film animowany, absolutna nowość. Do kin na terenie Stanów Zjednoczonych trafił 22 listopada, a W Polsce jego premiera odbyła się 24 listopada br.

Czytaj więcej...

Zawody w Unihokeja

W dniu 28 listopada w Hali w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyły się zawody w Unihokeja . Do rywalizacji Szkół Podstawowych zgłosiła się drużyna z naszej szkoły, która w składzie: Mateusz Króliczek, Patryk Marszałek, Natan Lukanek, Piotr Kogut, Paweł Ledwoń, Mateusz Pachałko, Michał Kamecki, Wojciech Czarnota i Mateusz Foltyn zdobyła trzecie miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rywalizacji sportowej.

XV edycja Miejskiego Turnieju Wiedzy o Zdrowiu.

   1 grudnia 2017 r. w Urzędzie Miasta odbyła się XV edycja Miejskiego Turnieju Wiedzy o Zdrowiu. Konkurs, nad którym tradycyjnie honorowy patronat objęła Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój Anna Hetman, adresowany był do uczniów klas siódmych szkół podstawowych oraz gimnazjalistów i miał na celu popularyzowanie wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia, zasad udzielania pierwszej pomocy oraz anatomii i fizjologii człowieka. W kategorii uczniów klas siódmych Szymon Gojowy zajął III miejsce. Szymonowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 14 listopada w naszej Szkole uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości.

Z tej okazji klasa IV b pod kierunkiem p. Moniki Lasoty przygotowała apel, a o jego oprawę muzyczną zadbał chór pod wodzą p. Jolanty Jabłońskiej.

 

Czytaj więcej...